Лауреаткою премії УКУ «Світло справедливості» стала журналістка Наталія Седлецька

Наталія Седлецька стала першою журналісткою, яка отримала премію УКУ

Авторка телевізійної програми «Схеми» Наталія Седлецька отримала нагороду Українського католицького університету «Світло справедливості». Як повідомила 4 грудня прес-служба УКУ, Наталія Седлецька стала шостою лауреаткою премії, що вручається за «моральне, духовне та етичне лідерство».

«У той час, коли журналісти піддаються нападам як тут в Україні, так і за кордоном, надзвичайно важливо віддати належне хоробрості та наполегливості таких медіапрофесіоналів, як Наталія Седлецька. Знову і знову вона демонструє у своїх журналістських розслідуваннях, що навіть найвпливовіші діячі українського суспільства не мають імунітету від критичної перевірки. Корупція є ендемічною в Україні і Наталія розкрила багато прихованих схем – часто ризикуючи собою. Я вірю, що вона є яскравим прикладом етичного та морального лідерства професіонала, чий внесок у суспільство часто недооцінюється або не оцінюється», – заявив представник капітули, що визначає лауреатів премії, Майкл Боцюрків.

Водночас сама Наталія Седлецька під час нагородження зазначила, що присвячує цю премію колегам та однодумцям.

«Ця висока нагорода для мене є важливим знаком підтримки, і джерелом подальшого натхнення в роботі. Корупційна система всіма силами витискає незгодних. Тому дозвольте присвятити цю нагороду всім колегам та однодумцям, які продовжують боротьбу і не опускають руки, попри величезний тиск», – заявила Наталія Седлецька.

Як повідомила ZAXID.NET, працівниця відділу розвитку УКУ Любов Галуга, до капітули премії окрім Майкла Боцюрківа також входять президент УКУ владика Борис Гудзяк, який разом із покійною Анастасією Шкільник, заснував нагороду «Світло справедливості»; ректор УКУ о. Богдан Прах та проректор УКУ Мирослав Маринович; чоловік Анастасії Шкільник Джим Кінгем та представник родини Василь Мирошниченко, представник української католицької фундації у Канаді Олесь Кузьма, а також юрист Данило Білак.

Члени капітули спершу визначають, з якої сфери буде лауреат премії, а згодом обирають і самого переможця. Першим лауреатом премії «Світло справедливості» у 2010 році став Євген Сверстюк. Після нього цю премію отримували Мустафа Джемілєв, Лариса Заливна та Надія Савченко, яку нагородили у 2015 році, поки вона перебувала в ув'язненні у Росії.

Сама ж премія «Світло справедливості» заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник на честь її батька юриста, діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 Михайла Шкільника.

Зазначимо, у 2016 році Наталія Седлецька також стала лауреаткою премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук