ЛГБТ-активісти мають намір провести Фестиваль рівності у Києві

СуспільствоІ.С., 8 квітня 20166

Представники ЛГБТ-спільноти заявили про намір провести у Києві Фестиваль рівності, який раніше їм не вдалося провести у Львові.

«Ми збираємось провести Фестиваль рівності у Києві в підтримку Львова. Ми покажемо усе, що не змогли показати в межах фестивалю у Львові через напад праворадикалів», – сказано, зокрема, у повідомленні на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

Голова громадської організації «Інсайт» Олена Шевченко підтвердила намір провести Фестиваль рівності у Києві, однак не змогла назвати ні дати, ні місця проведення фестивалю. Відомо лише, що фестиваль хочуть провести у кінці квітня – на початку травня.

«Ми планували у Львові провести два дні фестивалю, але фактично відбувся лише один. Тому програму того дня, що не відбувся у Львові, ми покажемо у Києві. Цим ми хочемо продемонструвати, що можливо проводити такі речі за підтримки влади, правозахисників та поліції», – заявила у коментарі ZAXID.NET Олена Шевченко.

Нагадаємо, що спроба ЛГБТ-активістів з «Інсайту» провести Фестиваль рівності у Львові завершилася тим, що поліції довелось евакуювати учасників з готелю «Дністер» через загрозу насильства, а також до сутичок між поліцією і праворадикалами.

Варто зауважити, що ГО «Інсайт» уже організовував у Києві Фестиваль рівності у грудні минулого року. Тоді проти проведення фестивалю протестували представники однієї з релігійних спільнот, але 4-денний фестиваль пройшов за повною програмою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук