Лідери «нормандської четвірки» домовилися розробити «дорожню карту» виконання Мінських угод

СвітАндрій Стець, 20 жовтня 20164920
Переговори у «нормандському форматі» тривали понад 4 години

Лідери «нормандської четвірки» домовилися до листопада розробити «дорожню карту» імплементації Мінських домовленостей. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на прес-конференції за результатами переговорів лідерів країн «нормандської четвірки» в Берліні, повідомляє УНІАН.

«Ми маємо розробити і затвердити «дорожню карту». Українська пропозиція була спочатку підтримана нашими німецькими та французькими партнерами та на сьогоднішній день німецькі та французькі пропозиції щодо основи «дорожньої карти» були затверджені «нормандським форматом», – заявив він.

Також Петро Порошенко зазначив, що основа проекту «дорожньої карти» виконання Мінських угод має бути затверджена главами МЗС «нормандської четвірки» до кінця листопада.

«Було доручено, щоб до кінця листопада міністри закордонних справ на свої зустрічі затвердили основу проекту «дорожньої карти». Ми дали основні напрямки, які вона має містити. Перше і головне – «дорожня карта» є документом по імплементації всіх Мінських угод, мається на увазі і угода від 5 вересня, і меморандум від 19 вересня, включно з кордоном, який є складовою частиною цього документу і затверджений постановою ВР – це лінія зіткнення. І документ від 12 лютого 2015 року як Комплекс заходів (з виконання Мінських угод)», – зазначив президент України.

Нагадаємо, що переговори у «нормандському форматі» на рівні голів держав з метою вирішення ситуації на Сході України тривали понад 4 години.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук