Лікарі 38 медзакладів Львівщини з жовтня отримають підвищені зарплати

Їхні пацієнти розраховують на вищий рівень надання медичних послуг

Лікарі  38 медзакладів Львівщини з жовтня  отримають підвищені зарплати
фото умовне
На Львівщині лікарі 38 медзакладів сподіваються з жовтня на зростання зарплати

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила список медичних закладів Львівщини, з якими підписано договори і які з вже з 1 жовтня 2018 року будуть фінансуватися за новим принципом. Тобто, НСЗУ буде платити цим медзакладам гроші за надані послуги конкретним пацієнтам.

Серед 38 медичних закладів, що надають первинну медичну допомогу, і які підписали договори з НСЗУ, є 29 комунальних неприбуткових медичних закладів, шість лікарів-ФОПів і три приватних медичних заклади.

Три медичні заклади, а саме: комунальні неприбуткові підприємства Гніздичівська амбулаторія ЗПСМ Жидачівського району, Моршинська міська лікарня і Центр ПМСД м.Червонограда, а також лікар-ФОП зі Стрия Олександра Рондяк отримують фінансування за новими підходами вже з липня, бо вони підписали договори з НСЗУ ще у червні. Фінансування цих медзакладів значно збільшилося.

З жовтня до них приєднаються такі обласні комунальні некомерційні підприємства: Центр ПМСД Кам'янка-Бузької міської ради, Бісковицька амбулаторія ЗПСМ, Центральна міська лікарня м.Борислава, Буська ЦРЛ, Центр ПМСД Жовтанецької сільської ради (Кам'янка-Бузький район), Кам'янка-Бузька ЦРЛ, Новояричівська районна лікарня (Кам'янка-Бузький район), Добротвірська міська лікарня, Миколаївська ЦРЛ, Новострілищанська амбулаторія ЗПСМ (Самбірський район), Перемишлянська ЦРЛ, Центр ПМСД Розвадівської сільської ради Миколаївського району, Самбірський районний центр ПМСД, Славська міська лікарня, Трускавецька міська лікарня.

Серед медичних закладів, які підписали договори з НСЗУ, є і 11 медичних закладів Львова, які надають перивнну медичну допомогу. Довідатися, які саме можна за посиланням.

Яку первинну медичну допомогу надаватимуть у медзакладах, які підписали договір з НСЗУ?

Інфографіка УП

На Львівщині є п’ять лікарів-ФОПів, які з жовтня будуть отримувати гроші за конкретно надані послуги: Опока Інна Григорівна (Борислав) , Демко Ірина Дем'янівна (Мостиська), Заремба-Федчишин Олена Віталіївна (Львів), Рондяк Богдан Ярославович (Стрий) і Феденко Наталія Романівна (Сколе), а також три приватних медичних заклади Львова: лікувально-діагностичний центр «Здорова родина», медичний центр «Інтерсоно» і «Дитячий центр здоров'я».

До кінця року всі медичні заклади, які надають первинну медичну допомогу, мають укласти договори з НСЗУ, бо з нового року НСЗУ буде платити лікарям «первинки» лише за конкретних пацієнтів.

Нагадаємо, медзакладам первинки, які уклали угоди з НСЗУ, з жовтня гроші за одного пацієнта виплачують за такими тарифами:

  • Базова ставка за пацієнта віком від 18 до 39 років370 грн/рік.
  • Від 40 до 64 років – коефіцієнт 1,2, тобто 444 грн/рік.
  • Діти до 5 років – коефіцієнт 4, тариф становитиме 1480 грн/рік.
  • Діти 6-18 років – коефіцієнт 2,2, тариф – 814 грн/рік.
  • Для людей віком від 65 років – коефіцієнт 2 і тариф становитиме 740 грн/рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук