Лікаря з Бостона Геннадія Фузайлова нагородили українською медаллю «За врятоване життя»

Під час втручення нагороди

16 квітня посол України в США Валерій Чалий вручив лікарю з Бостона, професору Гарвардської медичної школи Геннадію Фузайлову, медаль «За врятоване життя».

Цією державною нагородою України нагороджують людей за врятовані життя, благодійну, гуманістичну роботу в охороні здоров’я, за запобігання нещасним випадкам.

Американського лікаря дуже добре знають в Україні, зокрема у Львові. Геннадій Фузайлов є керівником місії «Лікарі об’єднуються заради порятунку дітей» і Всеукраїнського проекту «Зниження дитячого травматизму від опікової травми в Україні».

Уже вісім років поспіль виїзна бригада хірургів зі США, яку очолює Геннадій Фузайлов, приїжджає до Львова, аби проконсультувати і прооперувати дітей з опіковими травмами. У кожен свій приїзд вони оперують 40-60 дітей з різними травмами і кілька сотень консультують.

Геннадій Фузайлов у Львові знайомиться з маленькими пацієнтами

З 2005 року у бостонській клініці «Шрайнерс госпіталь», де працює Геннадій Фузайлов, врятували понад 60 дітей з різних областей України, які обпекли 70-80% тіла. Серед них були і діти з Львівщини. Скажімо, Володя Бубела з Сокальського району, який обпік 75% тіла, провів у реанімації бостонської клініки п’ять місяців. На його лікування витратили майже 2 млн. доларів.

У 2019 році буде дев’ятий візит Геннадія Фузайлова і його команди до Львова.

.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук