Лише 11% росіян є прихильниками абсолютної свободи інтернету

СвітЛюбко Петренко, 11 серпня 20151660
Лише 11% росіян є прихильниками абсолютної свободи інтернету

Лише 11 відсотків росіян є прихильниками абсолютної свободи інтернету. Решта вважають, що держава повинна регулювати світову мережу, але при цьому обов'язково прислухаючись до думки суспільства. Такими є результати соціологічних досліджень, проведених Всеросійським центром дослідження громадської думки.

42% росіян погоджуються з висловлюванням, що інтернет використовують західні країни проти Росії. Причому серед активних користувачів мережею так вважають 36%, а серед тих, хто не користуються – 47%.

Думки росіян про те, що інтернет значно збільшує кількість самогубств, розділилися: третина згодні (33%), ще третина (33%) - проти, і ще 35% - вагалися з відповіддю.

Понад чверть респондентів (27%) вірять, що інтернет є загрозою для сімейних цінностей. Така думку радше притаманна тим, хто рідко або ніколи не користується інтернетом.

З твердженням про те, що світова мережа загрожує політичній стабільності в країні, згодна також майже чверть росіян (24%). І знову ж таку позицію скоріше схильні підтримувати ті, хто не користується інтернетом (33%).

73% російських респондентів не схвалюють доступність негативної інформації про чиновників. Ще більша кількість росіян негативно налаштовані щодо сайтів і груп у соціальних мережах, які організовують антиурядові протестні акції (79%), або до контенту, що закликає до таких протестів чи до зміни керівництва країни (81%).

Дослідження проводилося у травні 2015 року. Опитано 1600 осіб в 130 населених пунктах в 42 областях, краях і республіках Росії. Вибірка репрезентативна за статтю, віком, рівнем освіти, типом населеного пункту, виду працевлаштування. Статистична похибка не перевищує 3,1% за довірчого інтервалу 99% для відповідей користувачів інтернету, і 4,0% - за довірчого інтервалу 95% для осіб, котрі не користуються інтернетом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук