Лише 158 осіб склали ЗНО з української мови на відмінно

Українську мову та літературу на відмінно знає лише 158 з 300 тисяч абітурієнтів. Про це повідомив директор центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, за результатми проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні, інформує 5 канал.

Ті учні, які склали на відмінно, набрали по 200 балів за тести ЗНО як базового, так і поглибленого рівня. Четверо з них навчаються у сільських школах.

Також, за інформацією Лікарчука, 19% абітурієнтів знають українську мову на початковому рівні, що свідчить про катастрофічний рівень знання. Крім того, більше 23 тисяч школярів взагалі не склали тест ЗНО з української мови та літератури.

«За тест базового рівня отримали 200 балів 158 осіб із 300 тисяч. Це 0,06% загальної кількості тих, хто проходив зовнішнє оцінювання. Це дуже сумно. А максимальну кількість тестових балів - це 104 бали - набрали лише 12 осіб. 12 осіб на всю Україну», – сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Як інформував ZAXID.NET, кілька завдань з ЗНО з української мови та літератури цього року виявилися неоднозначними, й кілька тисяч учасників протестували проти цього.

Старшокласники здобули свою маленьку перемогу. Три питання із тестів з української мови та літератури зарахували усім як правильні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Лільок Рабарська 15 травня 2015, 18:23

  Много в чем СМИ виноваты - искажают украинский язык как хотят, вот у школьников откладываются в голове неправильные грамматические формы, ударения и произношение.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Андрей Шаульский 15 травня 2015, 14:55

  Вот такой вот у нас уровень преподавания в школе....Да еще и и ЗНО составляют те еще специалисты. При этом первые никак не связаны со вторыми. И все это чтобы в конечном итого криворукие и хитрож.опые заработали побольше бабок...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук