ЛКП «Лев» очолив відомий громадський діяч та бізнесмен Олег Мацех

ЛКП «Лев» очолив відомий громадський діяч та бізнесмен Олег Мацех
Олег Мацех

Львівське комунальне підприємство «Лев», що спеціалізується на відлові та щепленні безпритульних тварин, очолив відомий громадський діяч та бізнесмен Олег Мацех. Про це під час апаратної наради з управлінцями ЛМР, 25 лютого, заявив міський голова Львова  Андрій Садовий.

«Олег Мацех є відомий у Львові своєю принциповою громадянською позицією, і мені  дуже приємно, що сьогодні він прийняв це непросте рішення бути корисним для громади», - зазначив Андрій Садовий.

На посаді директора ЛКП «Лев» Олегові Мацеху доведеться вирішувати одну з найбільш болючих проблем нашого міста – поводження з безпритульними тваринами. У 2013 році на території комунального підприємства, яке роками небезпідставно вважали гицлярнею, було знайдено закопаними рештки вбитих тварин. 

У листопаді 2013 року за фактом знахідки Львівське міське управління міліції відкрило кримінальне провадження за ч.1 ст. 299 ККУ (знущання над тваринами).

Олег Мацех відомий своєю активною громадською позицією. Ще у 2005 році він став ініціатором створення Громадського форуму Львова, що об’єднав довкола себе лідерів різноманітних громадських рухів у місті.

Свого часу ГФЛ вів активну боротьбу із винуватцями знищення архітектурної пам’ятки Львова – будинку видатного композитора Ярослава Ярославенка.  

За освітою медик Олег Мацех свого часу успішно займався підприємницькою діяльністю – торгівлею медичним обладнанням.

Був учасником «Майдану» у 2004 році, активно підтримував Євромайдан. Так, з його ініціативи під час подій на Євромайдані у Києві було проведено мистецьку акцію «Революційне піаніно»: син Олега Мацеха Маркіян зіграв на піаніно перед кордоном міліції, що охороняла Адміністрацію Президента. Згодом «Революційне піаніно» мандрувало різними містами та обласними центрами України.

Також Олег Мацех входив до експертного кола «Реанімаційного пакету реформ», фахівці якого розробили низку пропозицій щодо системних реформ у нашій країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук