ЛКП «Лев» соціальним роликом закликало львів'ян допомогти безпритульним тваринам

СуспільствоІ.Р., 21 травня 20182650

ЛКП «Лев», що опікується безпритульними тваринами, з допомогою нового соціального відеоролика запрошує львів’ян лікувати їхніх домашніх улюбленців у першій комунальній ветеринарній клініці, адже кошти за надані послуги для господарських тварин підприємство скеровує на порятунок і лікування тварин-безхатьків. Так кожен господар собаки чи кота у місті, здійснивши огляд, вакцинацію чи отримавши іншу ветеринарну послугу для свого улюбленця, стане доброчинцем для безпритульних тварин. Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

На базі ЛКП «Лев» діє цілодобова Перша комунальна ветеринарна клініка, яка надає медичні послуги безпритульним та домашнім собакам та котам. «Усі кошти від лікування господарських тварин ми скеровуємо на допомогу та порятунок тваринам-безхатькам, які потребують операцій, тривалого лікування та додаткової опіки. Долучайтеся до добрих справ для безпритульних тварин разом з ЛКП «Лев», – наголошують на підприємстві.

Крім того, ЛКП «Лев» майже на 2 млн грн закупило корм для безпритульних тварин, що мешкають на вулиці. Ці кошти підприємству надали благодійники. Корм видаватимуть опікунам безпритульних тварин, які уклали опікунську угоду з ЛКП «Лев». Детальніше про умови отримання корму для безпритульних тварин можна дізнатися на сайті Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук