Комунальна ветеринарна клініка у Львові працюватиме цілодобово

Комунальна ветеринарна клініка у Львові працюватиме цілодобово
фото ЛКП "Лев"
Зробити клінікою цілодобовою було однією з цілей ЛКП «Лев» на 2018 рік

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі ЛКП «Лев», почне працювати цілодобово з 23 квітня. Про це 19 квітня повідомили в ЛКП «Лев».

За словами директорки ЛКП Оксани Кошак, оновлений графік роботи клініки має забезпечити ефективніше надання невідкладної медичної допомоги домашнім та безпритульним тваринам.

«Йдеться про цілодобову роботу клініки, аби не припиняти надання необхідної медичної допомоги нашим підопічним. Ловці та інший персонал ЛКП «Лев» надалі продовжить працювати за звичним графіком – з 8:00 до 20:00. Проте у медичній частині ми бачимо потребу змін у режимі, адже ургентні випадки, ДТП, травми та інші прикрі ситуації, на превеликий жаль, трапляються з домашніми та безпритульними чотирилапими й у нічний час», – пояснила директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Нагадаємо, що кошти, які надходять за лікування домашніх тварин, ЛКП «Лев» скеровує на допомогу безпритульним собакам та котам. Загалом ЛКП «Лев» працює як ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин, Центр адопції (всиновлення) собак та котів та як клініка для безпритульних і домашніх тварин.

Додамо, що у січні 2018 року стало відомо, що Львів отримав найвищу відзнаку у рейтингу міст України за успішністю роботи з безпритульними та домашніми тваринами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук