Львів очолив рейтинг українських міст за ефективністю роботи з тваринами

Львів очолив рейтинг українських міст за ефективністю роботи з тваринами
У рейтингу міст за успішністю роботи із тваринами Львів отримав 14 із 15 балів

Львів отримав найвищу відзнаку у рейтингу міст України за прозорістю та успішністю роботи з безпритульними та домашніми тваринами. Про це 29 січня повідомила Львівська міськрада з посиланням на авторів рейтингу, міжнародну платформу з ідентифікації тварин Animal-ID.info.

Рейтинг уклали на основі запровадженних у місті сервісів, зокрема системи реєстрації та підрахунку тварин. Виявилося, що Львів є єдиним містом, в якому запровадженні майже всі сервіси (єдиний виняток – відсутні пільгові/безкоштовні жетони для зареєтрованих тварин). Львів отримав 14 балів із 15 максимальних.

Детальне порівняння українських міст за запровадженими сервісами (джерело: Animal-ID.info)

«Ми знайшли дієву модель роботи з безпритульними тваринами, гуманного скорочення їх чисельності. Із 2014 року в місті ми запровадили комплексну програму: системна стерилізація – вакцинація – адопція (або відпуск під нагляд опікуна). Останній пункт означає, що ЛКП «Лев» надає хвостатим безпритульним не лише ветеринарні послуги, лікування і догляд, але й шанс знайти новий дім. За минулий рік ми прилаштували у нові домівки майже 550 чотирилапих безхатьків», – прокоментувала результати дослідження директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Загалом в рейтингу порівнювали 24 українських міст. Окрім Львова до трійки лідерів увійшли Миколаїв та Дніпро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук