ЛКП «Збиранка» замовить дослідження обсягів газу на Грибовицькому сміттєзвалищі за ₴2,5 млн

ЕкономікаЮлія Поліковська, 30 листопада 20172711
На Грибовицькому сміттєзвалищі проведуть дослідження утворення газів, щоб визначити, чи можна збирати його для електрогенерації

ЛКП «Збиранка» має намір замовити комплексне дослідження з моніторингу та прогнозування показників продукування газу на Грибовицькому сміттєзвалищі. Відповідна закупівля зі стартовою ціною 2,5 млн грн оголошена у системі публічних закупівель Prozzoro.

Аукціон відбудеться 19 грудня. Самі ж дослідження мають тривати упродовж року: з 22 січня 2018 року до 31 січня 2019 року.

Спершу мають підготувати карту з 15 свердловин. Далі мають провести первинні заміри на стадії. Опісля триватиме моніторинг, проби зі свердловин відбиратимуть щомісяця. На основі зібраних даних фахівці мають здійснити аналіз та дати прогнозні показники щодо якості та об’єму звалищного газу на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Як відомо, французька компанія Egis підготувала для Львова проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Під час його презентації на екологічному форумі 6 жовтня 2017 року проектний менеджер компанії Крістофер Раунд розповів, що окрім іншого, важливо забезпечити правильне збирання та відведення звалищного газу з тіла сміттєзвалища. Необхідно дослідити об’єми його утворення, а також оцінити потенціал генерування з нього електроенергії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук