ЛКП «Зелене місто» проведе конкурс на спорудження системи дегазації на Грибовицькому полігоні

СуспільствоКатерина Родак, 21 вересня 2018, 12:53 247 0

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 21 вересня визначив ЛКП «Зелене місто» організатором конкурсу на спорудження та експлуатації системи дегазації на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Згідно прийнятого рішення, ЛКП «Зелене місто» спільно з міським департаментом поводження з відходами та ЛКП «Збиранка» мають розробити та подати на розгляд виконкому документацію для проведення конкурсу.

«У червні було проведено буріння 15 моніторингових свердловин на полігоні. За результатами попередніх досліджень, у 13 з 15 свердловин є біогаз відповідної якості. Це дає можливість зробити висновок про можливість використання цього біогазу в енергетичних цілях», - зазначив в.о. департаменту поводження з відходами Сергій Сало.

За його словами, система дегазації - це один з етапів рекультивації Грибовицького полігону. Видобутий біогаз планують використовувати для вироблення електричної енергії для потреб найближчих населених пунктів.

Нагадаємо, у квітні поточного року між ЛКП «Збиранка», ТОВ «Інститут гірничо-хімічної промисловості» та компанією Egis було укладено договір щодо підготовки технічних рішень та розробки ескізного проекту на проектування рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. За оцінкою французьких фахівців, рекультивація полігону у Грибовичах триватиме 5 років.

У травні ТОВ «Діпрокомунбуд» стало переможцем тендеру щодо коригування проектної документації з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі. ЛКП «Збиранка» підписала договір з підприємством на виконання робіт, який містить повний комплекс робіт із розробки проекту та проходження експертизи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук