ЛМР дозволила «Львівавтодору» розробити проект землеустрою для будівництва вул. Ряшівської

ЕкономікаІ.Р., 15 лютого 201810910

У четвер, 15 лютого, депутати Львівської міськради надали ЛКП «Львівавтодор» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на якій у подальшому планують збудувати продовження вул. Ряшівської біля Львівського аеропорту. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 49 депутатів.

Згідно з ухвалою, «Львівавтодор» має виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва відрізку дороги вул. Ряшівської (проектованої). При цьому доведеться змінити призначення земель – із сільськогосподарських на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Загалом, Ряшівську планують добудувати від вул. Патона до вул. Кульпарківської.

Приблизне місце розташування нової дороги за ДПТ

Зазначимо, що це по суті перша ухвала, яка дає старт тривалому процесу підготовки до будівництва нової дороги. У подальшому ЛМР має затвердити проект землеустрою і офіційно виділити цю ділянку під будівництво дороги, «Львівавтодор» замовити проектантам проектно-кошторисну документацію, знайти підрядників для будівництва тощо. Відтак, вартість будівництва дороги та час початку робіт наразі невідомі.

Нагадаємо, що питання про будівництво нової дороги біля Львівського аеропорту піднімалося ще перед Євро-2012. Тоді планувалося, що дорога матиме чотири смуги, а її будівництво частково фінансуватиметься з держбюджету. Однак через відстуніть такого фінансування дорогу так і не збудували.

Зараз вул. Ряшівська з'єднує вул. Городоцьку і вул. Патона та має довжину близько 500 м. У разі добудови Ряшівської від вул. Патона до Кульпарківської, довжина вулиці становитиме майже 4 км. Нова дорога з'єднає вул. Городоцьку та Наукову.

Додамо, що в цьому районі активно ведеться будівництво житлових комплексів, відкрився ТРЦ Victoria Gardens, а також планується будівництво конгрес-центру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук