Нова дорога на вул. Ряшівській у Львові матиме чотири смуги

21 червня 201129235

У Львові будують нову дорогу – на проектованій вул. Ряшівській, яка дасть змогу швидко доїхати від аеропорту «Львів» до стадіону у Львові до Євро-2012. Дорога матиме ширину у чотири смуги, її довжина – 3,427 км. Завдяки новій дорозі відтинок від терміналу до аеропорту складатиме 12-15 хвилин. Також буде нове автобусне сполучення, в перспективі – і тролейбусне сполучення.

21 червня міський голова Львова Андрій Садовий, оглядаючи будівництво, зазначив: «Поруч знаходиться новий термінал аеропорту «Львів», від нього буде збудована ще одна дорога, яка буде врізатись в нову вул. Ряшівську. Приємно, що ми вийшли у Львові на будівництво нових доріг. Також будуємо ще одну магістраль – проспект Вернадського – від вул. Стрийської до Сихова».

Мер також повідомив, що для будівництва дороги доводиться вилучати землі садово-городних кооперативів. Він запевнив, що з мешканцями були проведені складні переговори, з усіма вдалося знайти порозуміння.

«Є чітка оцінка, і згідно з постановою КМУ, буде проведено оплату за ділянки, які буде вилучено під будівництво дороги… Я просив би з повагою і пошаною поставитись. Адже можна по-різному закрутити інформацію і унеможливити, наприклад. І будемо щасливі», – наголосив мер. Нагадаємо, через складнощі і скандали довкола заміни земельних паїв на рівноцінні для мешканців Зубри біля Львова влада відмовилась від ідеї будувати розв’язку від стадіону до кільцевої дороги довкола Львова. Головною під’їзною дорогою до стадіону до Євро-2012 буде дорога з вул. Вернадського.

«Я б хотів, щоб ми збудували цю дорогу. Гості нашого міста, які будуть прилітати до нашого аеропорту з терміналу, будуть мати дуже швидке сполучення зі стадіоном», – сказав Андрій Садовий.

Щодо ціни, яку платитимуть мешканцям за ділянки, із слів мера, її озвучать трохи згодом.

Вартість нової дороги – 173,8 млн грн. Зі слів Андрія Садового, частково роботи фінансуватимуть за державні, частково – за міські кошти, однак наразі важко сказати, скільки доведеться заплатити саме Львову, адже з держбюджету ще не надійшло «ні копійки».

«Сьогодні головне використовувати кожен світловий день, щоб роботи велись. Бо якби ми чекали на державні кошти, то не почали б ніколи цієї дороги», - додав мер.

Водночас в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради Ігор Фалюта розповів: «Дорога матиме чотири смуги, на правих поворотах буде додаткова третя смуга, при виїзді з бокових вулиць також будуть смуги розгону. При будівництві застосовується нова технологія: корито, підстилаючий шар піску, щебінь різних фракцій, асфальтне покриття. Гарантія на нову дорогу, згідно з державними будівельними нормами, – це до 10 років – до першого ремонту. Я думаю, підхід, який ми застосовуємо, дасть змогу продовжити цей термін. Маємо її відкрити до Євро-2012», – сказав Ігор Фалюта.

Також Ігор Фалюта додав, що місто узгодило усі подробиці з викупу землі з усіма 49 кооперативами. Щодо одного об’єкту, щоправда, каже він, питання наразі не вирішено. Йдеться про автозаправку на вул. Патона «ОККО». Міська рада, запевнив чиновник, шукає шлях вирішення питання.

Своєю чергою, головний інженер підрядної організації, яка будує дорогу «Онур» Олександр Добоні зазначив, що серед складнощів будівництва дороги, – є саме робота з садово-городними кооперативами. Зокрема, через те, що наразі немає остаточного рішення через землі, є певні затримки, будівництво ведеться шматками.

«Також раніше ці землі використовувались, як склади ґрунтів. При земляних роботах, проектом передбачено зняти шар ґрунту, товщиною 70 см, щоб влаштувати спеціальне корито, але нам доводиться знімати значно більше. Це трошки затримує час робіт. Але будемо намагатись виконати роботи вчасно», – пояснив він.

На сьогодні уже виконано 15% запланованих робіт.

Як інформував ZAXID.NET , на будівництво двох нових доріг до Євро-2012 у Львові – проектованих вул. Ряшівської та вул. Вернадського – витратять понад 230 млн грн.

Проте, наголошує Андрій Садовий, Львів на сьогодні не отримав грошей на підготовку доріг до євро-2012 у 2011 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • еколог 29 червня 2011, 18:12

  forumlviv.at.ua/forum/46-41-1 все про дорогу. ЗІК відпочиває. Дорога потрібна тільки для дерибану. З порта всі нормальні люди поїдуть в центр в готелі, щоб Львів на туристах заробив. Якщо буде два літаки, з яких по часу прибуття можна їхати на стадіон, то уявна економія в часі доїзду до стадіону для двох автобусів буде 5 хвилин. Більше ніхто не буде там їздити. Ширина дороги - злітна смуга. Юридичні процедури з приватними власниками не дотримані, ніхто нічого не ухвалював і не підписував з людьми. Робочого проекту немає. Дерева зрізують в патку без дозволу.........

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Роман 22 червня 2011, 09:00

  щось я не зрозумів)) 12-15 хв це від аеропорту до стадіону?)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • хохма 21 червня 2011, 21:59

  "Завдяки новій дорозі відтинок від терміналу до аеропорту складатиме 12-15 хвилин." - це пішки чи як? )))) Хто ж так далеко будує термінал від аеропорту? ))))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук