<

ЛОДА закупить для бійців АТО амуніції та військових приладів на 600 тисяч гривень

Львівська обласна державна адміністрація ініціює виділення з обласного бюджету 600 тисяч гривень для військових, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

Про це йдеться у повідомленні відомства, оприлюдненому на офіційному сайті ЛОДА.

Обладміністрація розробила та подала на розгляд обласної ради програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області.

Програма, розроблена департаментом цивільного захисту населення ЛОДА, передбачає виділення 596,28 тисяч гривень для потреб військових частин, які беруть участь в антитерористичній операції в східних областях України.

За словами губернатора Львівщини Ірини Сех, військові формування, які беруть участь в АТО, відчувають гостру потребу в засобах особистого захисту, приладах зв’язку, обладнанні.

«Керівництво цих підрозділів надало облдержадміністрації перелік найнеобхіднішого – це бронежилети, переносні радіостанції, авіаційні GPS-навігатори, далекоміри, медикаменти та медичне обладнання. Є потреба і в звичайних побутових речах – матрацах, постілі. Це ті потреби, які можливо забезпечити коштом обласного бюджету», – пояснила голова ЛОДА.

У програмі передбачено фінансування для шістьох формувань – військових частин ЗСУ А0998, А2595, А0284, військово-медичного клінічного центру МО України, військової частини 2418 Державної прикордонної служби, військової частини 4114 Національної гвардії України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук