ЛОР планує виділити по 600 тис. грн на військових та батальйон «Львів»

На сесії Львівської обласної ради розглянуть проекти Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, а також батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» на 2014 рік.

Таке рішення депутати прийняли сьогодні, 16 червня, на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської облради, повідомили у прес-службі ЛОР.

На реалізацію першої програми (щодо забезпечення військових) цьогоріч передбачають виділити з обласного бюджету 596,280 тис. грн. Ці кошти мають намір скерувати на вирішення проблем матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та установ Міністерства оборони України, які дислоковані на території Львівської області та беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України.

Що стосується проекту програми щодо батальйону «Львів», то на його реалізацію планують виділити 600 тис. грн. За ці кошти придбають речове майно та спорядження для бійців батальйону, які нестимуть службу на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук