ЛОР-відділення 1-ї міської лікарні у Львові отримало нове обладнання

Головні Новини за 17 грудняІрина Ващишин, 17 грудня 2014, 15:30 2646 0

У Львові в першій міській клінічній лікарні ім. Князя Лева оновили операційне устаткування у ЛОР-відділенні. За кошти спонсорів (75 тис. грн) заклад придбав оглядовий лор-комбайн та мікродебрідор. Натомість ендоскопічну стійку для виконання сучасних малоінвазивних втручань відділення отримало за кошти міського бюджету – 200,7 тис. грн.

«Нині усі зусилля і держави, і громадськості спрямовані на допомогу бійцям, які захищають нашу землю. Але попри це мусимо знаходити також можливості і розвивати наші установи, тому що люди, на жаль, хворіють. Тому ми і далі намагаємось впроваджувати сучасні технології у наших закладах охорони здоров’я. Нерідко допомагають цьому приватні структури, які довіряють нам і тому вкладають кошти в медичне обладнання», – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Саме завдяки благодійникам у ЛОР-відділенні 1-ї міської лікарні ще раніше зробили ремонт на суму 500 тис. грн, придбали ліжка та меблі на 40 тис. грн. А тепер вдалося купити ще й обладнання для операційної, додав Володимир Зуб.

«Оглядовий лор-комбайн та мікродебрідор надзвичайно допоможуть і нашим лікарям, і пацієнтам. Адже операції завдяки цій апаратурі хворі переносять значно легше, а післяопераційний період їхнього перебування у стаціонарі скоротився практично удвічі порівняно із традиційними радикальними втручаннями», – розповіла завідувач ЛОР-відділення Марта Соколовська.

Щодня, за словами медиків, у відділенні виконують до п’яти втручань з усунення різноманітних патологій. Однак там також відбуваються й естетичні операції з відновлення й реконструкції форми носа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук