Луганщина почала отримувати перші партії «гуманітарки» від уряду

О 19:30 14 серпня до Старобільська Луганської області прибула колона з гуманітарною допомогою, яка вирушила з Харкова.

Вантажівки з продовольством  та товарами першої необхідності очолював голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України Сергій Бочковський та супроводжували голова Харківської ОДА Ігор Балута та виконувач обов’язки голови Луганської ОДА Ірина Верігіна, інформує прес-служба уряду.

У склад цієї колони входять 26 вантажних автомобілів: 18 автомобілів сформувала Харківська область, 2 – Полтавська, 1 – Черкаська і 5 – Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Гуманітарна допомога включає в себе продукти харчування (овочі, крупи, цукор, борошно, соняшникову олію, консерви, мед, чай), воду, медикаменти, засоби гігієни, а також інші продукти і товари, яких потребують жителі цього регіону.

Зведений загін Міжрегіонального центру швидкого реагування з міста Ромни Сумської області ДСНС України розгорнув базу для прийому допомоги та сформував сховища для зберігання продуктів.

Зараз  рятувальники та логісти Міжнародного комітету Червоного Хреста сортують гуманітарну допомогу за групами товарів. Першочергово до місць призначення відправлять товари, що швидко псуються, зокрема, овочі та фрукти. Далі вантажівки під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста попрямують до міст Донбасу.

За дорученням уряду України сьогодні вранці з трьох міст України – Києва, Дніпропетровська та Харкова – відправилася 71 вантажівка з  майже 800 тонами гуманітарної допомоги для жителів Луганщини та Донеччини. Координував доставку вантажу до місця призначення Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук