Лукашенко: Якщо в ЄС так дбають про політв’язнів – нехай забирають

Світ7 липня 20119222

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що місце засуджених за події 19 грудня не у в’язниці, і висловив готовність вислати їх до Європейського союзу.

"Якщо там, у ЄС, хочуть їх собі забрати, то завтра квиток випишемо і відправимо. Не питання — хай забирають. Якщо вони так дбають про політв'язнів, то завтра в один вагон посадимо, я прийму рішення, а я маю право його прийняти, і всіх, і навіть тих, хто сьогодні залишився на волі і мукає на площах, усіх, за кого вони дбають, завтра у вагон — і туди", — заявив О. Лукашенко журналістам у четвер у Шклові в ході робочої поїздки в Могилевську область.

«Якщо хочуть швидше, то літак виділю. Перекинемо миттєво, нехай забирають», — сказав А. Лукашенко.

Що стосується нинішніх несанкціонованих акцій у рамках ініціативи «Революція через соціальні мережі», то, на думку президента Білорусі, їх учасники намагаються скористатися економічними труднощами в країні і дестабілізувати ситуацію.

"Ця вся Шолудива маса невелика, яка топчеться на площах. Не то мукає, не то — тупає, не то — кричить. Вони хочуть скористатися моментом. Вони прекрасно розуміють, що кожен день ми будемо з цього становища, паніки, виходити. І ми виходимо", — заявив А. Лукашенко.

Як повідомлялося, раніше голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Литви Аудронюс Ажубаліс вимагав від президента А. Лукашенка припинити розправу над діячами опозиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук