Львів боротиметься за право місцевих громад самим розпоряджатися коштами, - Садовий

Суспільство11 листопада 20162110

Левову частку фінансування з міського бюджету Львова у 2017 році буде скеровано на галузь освіти. Вчора на сесії Львівська міська рада прийняла бюджет на наступний рік. Як зазначив міський голова Львова у своєму відеозверненні, важливо, аби місцевим громадам залишили право розпоряджатись своїми коштами. Адже ріст надходжень, порівняно з 2016 роком, становить 44%.

«Ми стали першим великим містом, де вже затверджено бюджет. Як завжди, левову частку, а саме понад 40%, ми скеровуємо на галузь освіти. Це наш пріоритет», ― наголосив Андрій Садовий.

В умовах бюджетної децентралізації українські міста отримали змогу залишати більше грошей, які збираються у вигляді податків на їхній території. Для Львова, зазначив мер, це, наприклад, дозволило вдвічі збільшити бюджет розвитку. Кошти використали на ремонт доріг, комунікацій, тротуарів, шкіл.

«Але в уряді комусь починає приходити думка, що це треба припиняти і назад забирати гроші в центральний бюджет. Нас чекає в грудні битва у парламенті за право місцевих громад самим розпоряджатись принаймні частиною коштів, які збираються на їхній території. Хочу запевнити, що депутати «Самопомочі» у Верховній Раді займають абсолютно чітку позицію в цій справі – гроші повинні залишатись громадам», ― зазначив міський голова Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук