Львів увійшов до п’ятірки європейських міст, які радять відвідати влітку

Львів увійшов до п’ятірки європейських міст, які радять відвідати влітку

Сьогодні, 24 травня, всесвітньовідома компанія Lonely Planet оприлюднила список європейських міст, які рекомендують відвідати цього літа. Львів у цьому списку займає 5-ту позицію.

«Експерти Lonely Planet вважають, що місто пропонує все найкраще, що є в Україні і саме тому його було внесено до цього переліку. Це неймовірно гостинне європейське місто, яке, до того ж, є фестивальною столицею регіону. Цього року рекордна кількість – понад 100 подій, які проводяться на тлі надзвичайно цінних архітектурних ансамблів», – йдеться в офіційному прес-релізі LonelyPlаnet, передає прес-служба Львівської міськради.

BestinEurope 2016 розробили туристичні експерти Lonely Planet, які уже понад 40 років прогулюються брукованими вуличками і досліджують всі куточки нашої планети. У BestinEurope 2016 експерти Lonely Planet об’єднали разом свої поради щодо того, де цього літа буде «найгарячіше» в Європі. До цього переліку ввійшли туристичні дестинації (привабливі території для туристів) з уже пожвавленими місцями, випущені з уваги, проте, які заслуговують уваги, щоб стати наступним відкриттям для мандрівників; а також уже відомі лідери серед туристичних дестинацій, які, проте, пропонують щось унікальне цього року.

З уваги на те, що Львів увійшов у ТОП-дестинацій від Lonely Planet, за словами начальника управління туризму Галина Малець, «можна прогнозувати збільшення кількості мандрівників з цілого світу до Львова. Безумовно, такі рекомендації є приводом для гордості, натхнення і мотивацією, але водночас і великою  відповідальністю. Зараз усі гравці туристичного кластеру Львова мають докладати максимум зусиль, аби підтримувати наше високе туристичне реноме».

BestinEurope 2016: перелік ТОП-дестинацій від Lonely Planet:

1.            Пелопонес, Греція

2.            Архус, Данія

3.            Венеція, Італія

4.            Дордонь, Франція

5.            Львів, Україна

6.            Ворікшир, Англія

7.            Естремадура, Іспанія

8.            Східний берег Тенеріфе, Канарські острови

9.            Тексель, Нідерланди

10.          Північна Далматія, Хорватія

Довідка. Lonely Planet є лідером серед світових туристичних компаній, що надихають та інформують мандрівників, починаючи з 1973 року. Це бренд, який пропонує комплексний контент для подорожуючих через різні канали поширення інформації, зокрема публікації рейтингів, путівників, ілюстровані книги відгуків, журнали, мобільні додатки, відео і багато іншого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук