Львів відвідає легендарний розробник програмного забезпечення Лен Басс

Львів відвідає легендарний розробник програмного забезпечення Лен Басс
Лен Басс

Цьогоріч конференція інформаційних технологій Lviv IT Arena порадує ІТ-спеціалістів та бізнесменів багатьма відомими спікерами. Один з них – Лен Басс, розробник програмного забезпечення, який побував з лекціями уже на всіх континентах, а в Україну їде вперше.

На Lviv IT Arena Лен Басс виступить у потоці «Technology». Під час лекції він поділиться своїм досвідом у розробці програм та розкаже про вдалі кейси підвищення ефективності бізнесу за допомогою технічного забезпечення. Також протягом конференції учасники зможуть поспілкуватися з ним особисто.

Лен Басс відомий, насамперед, завдяки книгам про архітектуру програмного забезпечення. У своїх роботах він демонструє зв’язок між архітектурою програмного забезпечення та бізнес-контекстом. Його дослідження побудовані на реальних прикладах компаній, які за допомогою архітектури вирішили свої проблеми. Саме темі архітектури програмного забезпечення Лен Бас присвятить доповідь на Lviv IT Arena, передає прес-служба Львівської міськради.

Лен Басс має чимало нагород за наукові праці, а також звання PhD з Computer Sience в Purdue University, потім був призначений професором з цієї дисципліни в University of Rhode Island. Зараз він працює у Software Engineering Institute у Carnegie Mellon University (Пітсбург), ключовим напрямком роботи якого є кібербезпека. Тут Лен Басс працює над розробкою програмних архітектур, які були б найзручнішими у користуванні. Його дослідження мають прикладний характер – він долучався до розробки операційних систем та систем управління базами даних в автомобільних системах.

Нагадаємо, перша конференція Lviv IT Arena відбулася у 2014-му, тоді ж висловлювали наміри зробити її щорічною. Торік Lviv IT Arena зібрала майже півтори тисячі фахівців з цілого світу.

Цьогоріч конференція триватиме впродовж трьох днів – із 30 вересня до 2 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук