У Львові стартувала конференція інформаційних технологій Lviv IT Arena

Головні новини за 2 жовтняІрина Панчишин, 2 жовтня 2014, 14:39 0

На стадіоні «Арена-Львів» розпочалася перша найбільша на Західній Україні конференція гравців індустрії інформаційних технологій Lviv IT Arena. 

У перший день триденної конференції вже приїхали понад 700 учасників з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська та Одеси. Також представлені всі компанії Львівського Кластеру ІТ та бізнес послуг. Завітали й міжнародні спеціалісти із Лондона, Голландії, Угорщини, США та Росії. 

Про найновіші технології, найсучасніші тренди розповідатимуть близько 100 спікерів міжнародного рівня. 

Свої лекції прочитають в 11 секціях. Зокрема, розкажуть про основні інструменти для створення успішного стартапу, майбутнє мобільних телефонів та розробку ігор.

«Ціль кластеру - це з’єднати всіх професіоналів, всі компанії, всю індустрію у Львові і в околицях, і пропагувати ідею, що Львів — це, мабуть, технологічний центр Європи. Це подібно до Силіконової долини», – наголосив голова наглядової ради Львівського Кластеру ІТБП Андрій Ганкевич.

Після завершення Lviv IT Arena має дати відповіді на найпопулярніші питання, розповідає виконавчий директор Львівського Кластеру ІТБП Степан Веселовський. 

«Конференція побудована на трендах. Тобто в кожному напрямку, скажімо, буде сказано як виглядатиме через кілька років розвиток ІТ-компаній, як саме ІТ-компанія має поводити себе відповідно до сучасних умов ринку, як виглядатиме тестування через 5 років», — зауважив Веселовський. 

Завдяки розвитку ІТ-індустрії Львів має новий модерний вигляд, зауважує перший заступник міського голови Олег Синютка. Бізнес-ІТ не лише надає нові робочі місця, але й значно поповнює міську скарбницю. 

«Якщо ми маємо в загальному по бюджету ріст 2,5 %, то в ІТ-індустрії цей ріст становить в три рази. Тобто, порівняно із попереднім роком, ми в три рази збільшили доходи від цього компоненту і ми таким чином компенсовуємо, можливо, інші втрати від тих галузей, які сьогодні себе почувають не дуже комфортно», – пояснив Синютка. 

Конференцію Lviv IT Arena Львівський Кластер ІТ та бізнес послуг хоче зробити щорічною. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук