«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів

Нову схему руху трамваїв напрацювали інженери підприємства

СуспільствоОлена Петришин, 20 листопада 201852929
Замість трамвая №10 на Погулянку хочуть запустити трамвай №1

ЛКП «Львівлелектротранс» оприлюднив схему оптимізації маршрутної трамвайної мережі Львова. У «Львівелектротрансі» запевняють, що нова мережа мала б забезпечити нові перспективні сполучення між районами Львова та зменшила б навантаження на центральну частину міста.

Речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар повідомив ZAXID.NET, що відповідну схему напрацювали інженери підприємства.

«Сьогодні на Комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики презентували можливу зміну схеми руху львівських трамваїв, яка дасть змогу збільшити випуск до 100-110 трамваїв. Згідно із запропонованим варіантом чотири маршрути (№2, 3, 6, 8) залишаються без змін. Інші маршрути будуть дещо змінені. Це поки що пропонований варіант трамвайної мережі, який ми напрацювали разом з командою у ЛКП «Львівелектротранс» після ретельного аналізу інтенсивності пасажиропотоків та щільності новозабудови міста», — повідомив ZAXID.NET директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза.

Зміни на трамвайних маршрутах №7 та №10

Зараз трамвайні маршрути №2 і №7 дублюються на ділянці від вул. Пасічної до вул. Бандери. Водночас трамвай №7 від вул. Мечникова до вул. Підвальної курсує аналогічно, що й трамваї №2 і №10.

Візуалізація ЛКП «Львівелектротранс»

Для того, щоби вирішити цю проблему, у Львівелектротрансі пропонують змінити схему руху для трамвайних маршрутів №7 та №10. Зокрема, трамвай №7 повинен курсувати з вул. Татарбунарської до вул. Пасічної (раніше кінцевою цього трамвая була Погулянка). А трамвай №10 — з Погулянки на пл. Двірцеву. Трамвайний маршрут №2 залишиться без змін — вул. Пасічна – вул. Коновальця. Таким чином вдасться покращити транспортне сполучення і уникнути дублювання маршрутів, переконують у ЛКП «Львівелектротранс».

Зміни на трамвайних маршрутах №4 та №5

Маршрут трамвая №3 сьогодні фактично дублює половину маршруту трамвая №5. Також «трійка» дублюється від вул. Замарстинівської до пл. Франка із «четвіркою». Відтак, у ЛКП «Львівелектротранс» пропонують, щоби трамвай №5 курсував за маршрутом вул. Миколайчука – вул. Коновальця. У той час трамвай №4 почав би їздити від вул. Замарстинівської до пл. Двірцевої. Трамвай №3 й надалі курсуватиме від пл. Соборної до Аквапарку.

Візуалізація ЛКП «Львівелектротранс»

Зміни на трамвайних маршрутах №1 та №9

Сьогодні трамвайні маршрути №1 та №9 курсують за практично однаковим маршрутом, сполучаючи центр Львова із залізничним вокзалом. Щоби виправити цю проблему, замість трамвая №10 на Личаків хочуть запустити трамвай №1. Мовляв, таким чином вдасться відновити перший львівський маршрут «Личаків-Головний вокзал». Водночас трамвайним маршрутом №9 планують сполучити площу Двірцеву та Сихів. Кінцевою зупинкою для «дев’ятки» стане просп. Червоної Калини.

Візуалізація ЛКП «Львівелектротранс»

Іван Бондар повідомив, що наразі невідомо, коли внесуть зміни у діючі трамвайні маршрути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук