LvivMozArt: «Перетини» та Шопен

Головні події п’ятого дня фестивалю класичної музики

КультураК.С., 7 серпня4070
LvivMozArt: «Перетини» та Шопен
Абраам Броди презентує у Львові нову рпограму

Середа, 7 серпня, дасть можливість побачити та почути незвичні виступи та цікавих виконавців.

В Львівській опері о 19:00 відбудеться Шопенівський вечір. Концерт-речиталь Лю Сяою – це зворушлива елегія фортепіанної музики Фридеріка Шопена, одного із найяскравіших композиторів доби Романтизму.

Гра канадського піаніста Лю Сяою – це поєднання вишуканої майстерності в подачі звуку та віртуозності. Він лауреат численних конкурсів: переможець International Music Festival у Візеу, Портулагія (2019), конкурсу Prixd’Europe 2015, переможець на конкурсах Артура Рубінштейна в Тель-Авіві (2017), Interlaken Classics в Берні, Міжнародному конкурсі піаністів в Сендаї, та є володарем премії Grand Prix Animato (Париж, 2016). Лю Сяою є фіналістом Міжнародного музичного конкурсу в Монреалі (2014).

Лю Сяою визнаний одним із найбільш музично-динамічних і технічно обдарованих піаністів нового покоління, чиї інтерпретації є «потужними, блискучими та виплеканими дисциплінованим розумом.» (The Telegraph).

Лю Сяою зробив численні студійні записи творів Бетховена, Шопена, Равеля, Саті для SCS Radio-Canada, що транслювались по всьому світу.

У Lem Station в 21:00 відбудеться незвична програма «Перетини». Вперше в Україні – Абраам Броди, митець, що активно співпрацює з Мариною Абрамович, знаковий учасник найпрестижніших фестивалів світу та автор неповторного стилю інструментального перформансу разом із колективом відомих литовських музикантів-експериментаторів поділиться новинками з альбому «Перетини», записаного у студії Greenhouse в Ісландії.

У своїй творчості митець поєднує як класичні звучання з використанням електронних ефектів, так і фольклор, що робить його музику одночасно футуристичною та міцно пов’язаною з прадавнім світом балтійських традицій.

Музика Абраама Броди занурює нас в стан, коли кожен може зазирнути вглиб себе. Це медитація та сповідь, яка спонукає до відвертості та щирості, ставить нас обличчям один до одного. За допомогою незвичної атмосфери музики та використанням унікального поєднання струнних, електронних та ударних інструментів, інсталяцій та голосу твориться музичний перформанс.

Тріо Абраама Броди – це не класичний ансамбль, де кожен виконавець грає лише на одному інструменті. Це мульти-інструментальність та експериментальна творчість в реальному часі, коли кожен учасник постійно перевтілюється, незмінно залишаючись частиною спільного дійства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук