Львівщина й Тернопільщина співпрацюватимуть у сфері туризму

СуспільствоОксана Панчишин, 28 листопада 20141780

У п’ятницю, 28 листопада, підписано угоду про співробітництво у сфері туристично-рекреаційної галузі між департаментом міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА й департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА.

З боку Львівської ОДА угоду підписав директор профільного департаменту Віталій Горбатенко, з боку Тернопільської ОДА – директор департаменту Василь Ясіновський, передає прес-служба Львівської ОДА.

В угоді, зокрема, зазначено про сприяння розвитку співробітництва у сфері туристично-курортної галузі між двома областями; взаємний обмін інформації щодо туристично-курортних ресурсів регіонів, контактів туристичних підприємств та закладів харчування; розвиток виставкової діяльності регіонів шляхом співробітництва в організації та участі у виставкових заходах туристично-курортної сфери тощо.

Також сторони виявили готовність сприяти взаємному обміну туристичними групами учнів та молоді.

«Львівська область зацікавлена здійснювати промоцію своїх туристично-рекреаційних можливостей на Тернопіллі. Ні для кого не є секрет, що туристи найбільше відвідують туристичні дестинації тих регіонів, які є сусідніми, оскільки це є близько і доступно. Сьогодні ми додатково обмінялися з нашими колегами з Тернопільської ОДА цікавими пропозиціями. Гадаю, що є перспектива створити міжобласні туристичні маршрути», – зазначив директор департаменту міжнародного співробітництва і туризму Львівської ОДА Віталій Горбатенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук