Львівська бізнес-школа УКУ провела VIII міжнародну конференцію INTRO-2018

ЕкономікаІрина Панчишин, 24 квітня 2018, 17:42 851 0

Про те, як компаніям зберегти драйв стартапу, говорили українські та іноземні експерти на міжнародній конференції ІНТРО-2018. Вже увосьме її організовує Львівська бізнес-школа Українського католицького університету.

Лідери бізнесу та фахівці розповідали, чому важливо впроваджувати інновації у бізнесі.

«Ти можеш розвиватися і бути успішним, тільки якщо ти рухаєшся швидше, ніж роблять це інші конкуренти або в принципі, ніж рухається світовий бізнес. На жаль, ми трошки повільніші і я думаю, що саме завдяки інноваціям можемо просто змінювати те, на що ми опираємося в своїй економіці», – розповіла деканка і засновниця Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька.

Захід відбувається в рамках ініціативи EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку. Допомагають бізнесу у 15 спеціалізованих центрах по всій Україні.

«Інновативно прогресувати можна різними способами. Можна створювати винаходи, патентувати їх, впроваджувати, а можна запозичувати та адаптовувати існуючі новітні розробки. Цей останній тип інновацій – це та діяльність, яку ми намагаємося впроваджувати в усіх типах своєї діяльності», – поділилась асоціатка Європейського банку реконструкції та розвитку Наталія Бандера.

Досвідом ділились власники бізнесу та CEO корпорацій. Професор менеджменту з Техасу Гаррі Брутон розповів про співпрацю бізнесу з державою.

«Держава відіграє значну роль. До прикладу, у Китаї держава відіграє домінантну роль, а в Америці – мінімальну. В Україні ж, якщо ти хочеш просувати якісь інновації, це дуже важко зробити з допомогою держави. Вона більше зацікавлена у власному капіталі і ще у багатьох інших чинниках, які з інноваціями не мають нічого спільного», – вважає професор менеджменту Гаррі Брутон.

Щороку конференції INTRO об’єднують лідерів бізнесу, щоб обговорити перспективи розвитку підприємництва в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук