Львівська бізнес-школа УКУ проведе у березні конференцію для підприємців INTRO

Організатори планують дискусії про найуспішніші українські стартапи і освоєння космосу

Учасники конференції INTRO у 2016 році

23 березня Львівська бізнес-школа УКУ проведе сьому щорічну візійну конференцію INTRO на тему «Людина майбутнього». Про це інформує прес-служба Львівської бізнес-школи УКУ.

«Плануємо дискусії про соціальне підприємництво як еволюцію бізнесу. Матимемо дискусійну панель Startup Planet з представниками найяскравіших та найуспішніших стартапів країни, зокрема з Рудольфом Краєвським, засновником Vegano Hooligano», - розповідають організатори.

На конференції виступатимуть українські та міжнародні експерти та підприємці, які дискутуватимуть про те, яким буде бізнес майбутнього. Зокрема запланована дискусія-панель «Інтерактивний космічний тандем» про освоєння космосу і тенденції у цій сфері, де запрошені розробник проекту літака-«стрибунця» для дослідження Марса, який переміг у конкурсі NASA, Андрій Музиченко та журналіст Іван Яковина.

Для дискусії в рамках панелі «Етика і технології: чи майбутнє нас потребує?» запрошені Юрій Мончак, директор лабораторії молекулярної діагностики, професор генетики медичного факультету провідних світових університетів Макгільського та Монреальсьного (Канада), Шон Патрік Лаветт, керівник англомовної служби «Радіо Ватикан» (Рим), Олег Дерев’янко, cпівзасновник і президент Kyiv Cyber Academy.

Довідка: Візійну конференцію INTRO у Львівській бізнес-школі УКУ проводять з 2011 року в приміщенні Українського Католицького Університету за адресою вул. Хуторівка, 35.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук