Керівники українських IT-компаній торгуватимуть продуктами на ринку «Шувар» у Львові

Керівники українських IT-компаній торгуватимуть продуктами на ринку «Шувар» у Львові
У навчальному експерименті братимуть участь представники Softserve, Eleks, Lohika, Data Art, Core Value

У суботу, 17 грудня, власники та менеджери ІТ-компаній з шести міст України (Львів, Київ, Харків, Одеса, Ужгород та Івано-Франківськ) продаватимуть продукти на ринку «Шувар». У такий спосіб учасники магістерської програми Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS) на практиці вивчатимуть курс, присвячений навичкам продажу на гуртовому ринку. Про це інформує прес-служба УКУ.

Зі Львова у навчальному експерименті братимуть участь представники Softserve, Eleks, Lohika, Data Art, Core Value.

«Півдня, у торгівельний «час пік» з 08:30 до 12:00, вони групами по 2-3 людей працюватимуть на різних торговельних точках, де за допомогою паперу, клейкої стрічки, маркерів, а також ноутбуків та телефонів спробують збільшити продаж фруктів, м’яса, морепродуктів, кондитерських виробів, бакалії і навіть ялинок», - інформують у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету (LvBS).

До такого навчального експерименту зголосилось 15 торгових точок.

У результаті цієї навчальної вправи учасники програми мають вивести управлінські висновки: як нові ідеї та практики роботи на ринку можуть їм допомогти краще продавати послуги та IT рішення в своїх бізнесах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук