Львівська галерея мистецтв замовила охорону за ₴4,14 млн

Відділи Львівської галереї мистецтв у Львові та Олеський замок охоронятимуть працівники Управління поліції охорони

Львівську національну галерею мистецтв імені Бориса Возницького охоронятимуть працівники Управління поліції охорони у Львівській області. У п’ятницю, 23 лютого, була укладена угода про надання відповідних послуг за 4,14 млн грн. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozzoro.

Відповідно до умов закупівлі, працівники Управління поліції охорони до кінця вересня 2018 року охоронятимуть Відділ європейського мистецтва XIX-XXI століть, що розташований у Львові на вул. Стефаника, 3; Відділ європейського мистецтва XIV-XVIII століть, «Музей староукраїнської книги», що на вул. Коперніка, 15-15а, та музей-заповідник «Олеський замок».

Крім цього, 9 лютого директор Львівської національної галереї мистецтв Тарас Возняк уклав угоду із керівником ТзОВ «Пересвіт-безпека» про розробку для галереї системи організаційних заходів та правил, які забезпечуватимуть недоторканість культурних цінностей. Інформація про відповідну угоду на 32 тис. 700 грн розміщена у Prozzoro. Систему покращення охорони культурних цінностей галереї мають розробити до кінця 2018 року.

Зазначимо, Управління поліції охорони Львівській області у 2017 році також забезпечувало охорону згадуваних об’єктів Львівської галереї мистецтв. Замовник укладав із ним угоди, оскільки управління було єдиним учасником відповідних тендерних закупівель.

Нагадаємо, у 2017 році директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк заявив про зникнення 621 музейного експонату з фондів галереї. Зокрема, під час інвентаризації недорахувалися 224 стародруків у Музеї староукраїнської книги та значної кількості експонатів в Олеському замку. Щоправда, головна хранителька фонду Олеського замку Тетяна Сабодаш заперечує це. Цю справу розслідує поліція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук