Львівська IT-компанія SoftServe витратить 10 млн грн на протидію коронавірусу

СуспільствоОрися Шиян, 18 березня135660

Львівська компанія SoftServe оголосила, що виділить 10 млн грн на медичні потреби в боротьбі з поширення коронавірусної інфекції. Гроші перерахують у власний благодійний фонд «Відкриті очі», їх використовуватимуть для нагальних потреб в місцях, де працюють офіси компанії.

«Ми зібрали окрему команду людей, яка цільово працює над вивченням ситуації у тих містах, де розміщені наші офіси і вивчає найбільш нагальні потреби, необхідність у медичній техніці, ліках тощо, та спільно з медичними установами визначає найбільш гарячі потреби, на які ми будемо реагувати максимально швидко», — заявив член Ради директорів SoftServe Тарас Вервега.

Також компанія вирішила перевести роботу на віддалений режим, скасувати відрядження, а тих працівників, які нещодавно повернулися з-за кордону, відправити на карантин. Навчальні курси перевели в онлайн.

Додамо, що офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях та закордоном. Головні офіси компанії — у Львові та Остіні (США). Корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» заснувала компанія SoftServe у 2014 році. З 2017 року фандрайзингова платформа фонду стала відкритою для зовнішніх донорів.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Максим Козицький закликав бізнесменів, підприєців, депутатів та меценатів долучитися до збору коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання для медичних установ для протидії епідемії коронавірусу. Раніше низка компаній заявили про надання блогодійної допомоги для потреб лікарень для протидії коронавірусу. «Епіцентр К» заявив про придбання 100 апаратів для штучної вентиляції легень для лікарень Києва та Київської області. Компанії «Ензим» та «Кормотех» закуплять медикаментів та обладнання для лікарень Львова на 4 млн грн. «Нова пошта» виділила 25 млн грн на обладнання та додаткові матеріали для лікарень Полтави і Полтавської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук