Львівська ІТ-компанія відкриває шахову майстерню

Львівська ІТ-компанія відкриває шахову майстерню
У майстерні займаються діти різного віку. Там вони можуть не лише грати в шахи, але й просто проводити вільний час

У Львові створили Шахову майстерню, де навчатимуть дітей та дорослих грі у шахи. Ініціаторами цього проекту стала львівська ІТ-компанія Impulsis, яка віддала Майстерні своє колишнє приміщення. У майстерні вже займаються перші учні, а урочисте відкриття заплановане на 14 травня.

«Шахова майстерня» працює в районі Нового Львова, на вулиці Вигін, 3. Як розповіла ZAXID.NET організаторка проекту Олеся Дячишин, у їхній майстерні можна не лише навчитись грі у шахи – також це місце, де діти зможуть просто проводити свій вільний час.

«Ми знайшли однодумця в особі тренера Ірини Бібо і запустили Шахову майстерню. Її велике бажання та наше співпали – разом ми зробили цю хорошу благородну справу. Поодинці у нас би нічого не вийшло. Цей проект далеко не комерційний, це радше соціально значимий. Майстерня дасть дітям додаткову можливість займатися улюбленим заняттям у нормальних комфортних умовах, що відповідають усім вимогам сучасності. Зараз дуже складна ситуація із шаховим клубом, який є в центрі міста. Виникла ідея створити нормальні умови для дітей – тих, хто вже займається і тих, хто захоче прийти. Там також тут можна побігати з м’ячем, займатись фізичними вправами чи грати в ігри», - каже Олеся Дячишин.

Загальна кількість учасників, на яку розрахована майстерня – 50 учнів. Вони займатимуться у групах по 10 осіб, з кількома тренерами. Набір у нові групи триватиме протягом літа, а саме навчання для новачків розпочнеться з нового навчального року. За словами Олесі Дячишин, плата за участь у майстерні буде символічною – такою, щоб можна було оплачувати комунальні послуги та інші супутні витрати роботи майстерні.

Відкриття Шахової майстерні відбудеться в цю суботу, 14 травня. На честь відкриття організатори запланували провести обласний дитячий шаховий турнір «Кубок шахової майстерні», на який запросили шахові клуби Львова та області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук