Львівська кінокомісія назвала переможців конкурсу проектів документальних фільмів про Львів

КультураДарина Цвях, 21 листопада 20171550

20 листопада 2017 року експертна комісія у складі Катерини Сліпченко, Богдана Шумиловича, Ольги Райтер та Олександа Маханця визначили переможців конкурсу відеодосліджень «Свіже».

На конкурс подали 11 заявок зі Львова, Києва та Одеси. В результаті оцінювання за 10-бальною шкалою та обговорення було обрано два проекти.

Переможцем став проект Олександра Телюка, Стаса Мендзелевський та Анни Онуфрієнко, який ще не має назви.

Автори планують дослідити зв’язки між випуском у Львові перших телевізорів та формуванням телебачення. Також вони планують показати «людину-перед- екраном», з якою ми досі можемо ідентифікувати себе. Бюджет майбутньої картини – 25 тис. грн.

Другим переможцем став проект «Квадрати» Світлани Шимко та Галини Ярманової.

«Темою нашого відеодослідження є конструювання сім’ї в СРСР, ми працюватимемо
головним чином з приватними колекціями “хоум відео”… Весілля, родинні свята, зйомки дітей, пологові будинки, сімейне дозвілля, зйомки в побуті – це основний відеоматеріал для цього проекту», - йдеться у концепції фільму. Його бюджет – 28 тис. грн.

До подальшої розробки комісія рекомендувала проекти Ольги Фразе-Фразенко, Артура Якубова, Марії Ворончук, Петра Ткачишина, які, на думку журі, мають великий потенціал, але потребують глибшого занурення в об’єкт дослідження та вивчення можливостей Міського медіаархіву.

Львівська кінокомісія планує проводити конкурс «Свіже» двічі на рік.

Нагадаємо, що обов’язковими умовами конкурсу були локація – Львів, Західна Україна, а також використання архівних відеоматеріалів Центру міської історії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук