У Львові профінансують зняті на основі архівного відео медіапроекти

КультураДарина Цвях, 8 листопада 20171310

Львівська кінокомісія за підтримки Львівської міської ради та Центру міської історії Центрально-Східної Європи профінансує створення медіапроектів на основі відеоматеріалів Міського медіаархіву. Ці проекти об’єднаються під спільною назвою «Свіже».

Обов’язковою має бути локація – Львів, Західна Україна, а також використання архівних відеоматеріалів ЦМІ.

Метою проекту є актуалізація та переосмислення аудіо-візуального надбання минулого за допомогою сучасних художніх прийомів та нового погляду.

Міський медіаархів Центру міської історії містить унікальну збіркуматеріалів, зокрема і тих, які часто залишаються поза увагою державних архівних колекцій. Тематично матеріали архіву пов’язані з міською історією у різних її проявах та перспективах. Медіа матеріали, з якими можуть працювати учасники проекту складаються із кіноновин та документальних фільмів студії «Укркінохроніка», теленовин та сюжетних матеріалів Львівської студії телебачення, приватних записів тощо. Загалом в колекції міського медіаархіву є більше 6 тис. медіа файлів.

Тривалість робіт – до 10 хв. Обсяг фінансування – до 28 000 грн. з наданням авторизованого візуального матеріалу. Проект потрібно подати до 16:00 14 листопада 2017 року. Результати відбору оголосять 19 листопада 2017 року. Дати виконання – 20 листопада 2017 – 31 грудня 2017 року.

Докладніше про проект можна буде прочитати на сайті Львівської кінокомісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук