Львівська книжка отримала престижну нагороду в Італії (фото)

Lilia Kuzik, 17 лютого 20149620
Книжка "Зірки і макові зернята" отримала нагороду в Італії

Книжка львівських авторів та ілюстраторів Романа Романишина та Андрія Лесіва «Зірки і макові зернята» отримала престижну світову нагороду Opera Prima конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014. Це перша українська книжка, що отримала таку відзнаку.

Про це інформує «Видавництво Старого Лева», яке й видало книжку.

Opera Prima – премія, яка присуджується за видатні дослідження чи досягнення інноваційної видавничої продукції. Обов’язкова умова отримання премії – для автора або ілюстратора видання має бути дебютним. Для Романа Романишина та Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка») книга стала письменницьким дебютом.

Фото майстерні "Аґрафка"

Книжка розповідає про дівчинку Дору, яка вчиться рахувати. Члени журі з Великобританії, Франції та Іспанії пояснили свій вибір так: «Тема математики стає наскрізною, завдяки бажанню дівчинки порахувати усе на світі. Кожна сторінка книги – це візерунок із чисел та форм, точок та символів».

Фото майстерні "Аґрафка"

Автори книги працювали над нею весь минулий рік. Раніше Роман Романишин та Андрій Лесів оформлювали «П’ятикнижжя» Грицька Чубая.

Церемонія нагородження Bologna Ragazzi Award 2014 відбудеться 24 березня на 51-ому болонському ярмарку. Україна на ньому представлена вдруге.

Додамо, Opera Prima Bologna Ragazzi Award 2013 отримав британський ілюстратор Paul Thurlby та його «Алфавіт».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук