Львівська компанія збудувала житло для Національної гвардії України

В середу, 30 грудня, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вручив сертифікати на квартири 80 військовослужбовцям Національної гвардії України. Про це повідомила прес-служба РНБО.

«Житловий комплекс для військовослужбовців побудовано в сосновому лісі елітного приміського району, де раніше будували тільки дачі для високопоставлених та багатих бізнесменів. А сьогодні тут будується житло для справжньої української еліти – тих, хто обрав своєю професією захист рідної країни», — сказав п. Турчинов.

Генпідрядником по будівництву комплексу виступає провідний забудовник Західного регіону — ТзОВ «Львівський будівельний холдинг».

Наприкінці урочистої частини вручення сертифікатів військовослужбовцям, керівництво Національної гвардії України висловило подяку ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» за швидку та якісно виконану роботу.

Керівник Генпідрядної організації Володимир Вдов’як зазначив: «Житловий комплекс зведено з використанням найновіших енергозберігаючих технологій, це в свою чергу дозволить жителям не тільки повноцінно і безпечно відпочивати, але й комфортно почувати себе в нових домівках, а для маленьких мешканців, на території комплексу обладнано дитячий майданчик.

Перед забудовником було поставлено завдання в найкоротші терміни побудувати та здати в експлуатацію даний об’єкт. Завдяки великому досвіду роботи, достатній матеріально-технічній базі та кваліфікованому штату працівників, а також плідній співпраці із замовником, нам вдалося реалізувати даний проект».

На сьогоднішній день ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» провадить активну господарську діяльність у сфері бюджетного будівництва. Реалізовує велику кількість соціальних проектів таких як будівництво, ремонт та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів різного рівня, лікарень та соціального житла у Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Київській та ін. областях України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук