Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото

Вступає в силу новий закон, що стосується паркування автомобілів

СуспільствоКатерина Родак, 21 вересня 201835146
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Інспектори з паркування фіксуватимуть порушення на спеціальні планшети

Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 21 вересня надав інспекторам з паркування управління безпеки міста ЛМР повноваження штрафувати водіїв, які порушують правила паркування та евакуйовувати автомобілі.

Інспектори за паркуванням почнуть працювати з 27 вересня, після того, як вступить у дію закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Інспектори слідкуватимуть, чи сплачують водії за паркування на платних паркінгах і чи не порушують правил паркування. Помітивши порушення, інспектор матиме право одразу ж викликати евакуатор або ж оштрафувати власника авто.

Кожен інспектор паркування матиме планшет, на якому фіксуватиме порушення. Також він матиме портативний пристрій, на якому одразу ж друкуватиме повідомлення про порушення та постанову.

Отримавши постанову, власник авто має сплатити штраф у касі банку, через картку або у терміналі банку. Штраф за порушення правил паркування складатиме від 250 до 1000 грн. У разі несплати водієм штрафу протягом 15 днів Центр безпеки міста звертатиметься до виконавчої служби. У майбутньому інспекторам з паркування планують закупити POS-термінали, аби порушники могли сплачувати штрафи на місці. Приймати готівку інспекторам з паркування заборонено, за це їх штрафуватимуть.

У разі виявлення неправильного авто на іноземній реєстрації, до відповідальності притягатимуть особу, яка ввезла цей автомобіль в Україну.

За словами керівника міського управління безпеки міста Юрія Діля, наразі є близько 100 претендентів на посади інспекторів з паркування. З них мають відібрати до 15 людей, а з часом чисельність інспекторів збільшать удвічі. На посаду інспектора за паркування приймають людей з юридичною освітою або випускників університету внутрішніх справ. Інспектор паркування отримуватиме зарплату 4800 грн, а також премію 100% (разом 9600грн).

Нагадаємо, під час засідання сесії 20 вересня депутати погодили виділення 10 млн грн на придбання у лізинг ще чотирьох евакуаторів для ЛКП «Муніципальна варта» (зараз у підприємства є чотири старих евакуаторів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук