Львівська мерія погодила ескізний проект реконструкції вул. Шевченка

Основні ремонтні роботи розпочнуть у 2020 році

Львівська мерія погодила ескізний проект реконструкції вул. Шевченка
фото ZAXID.NET
Після реконструкції вул. Шевченка має стати безпечнішою для учасників руху

Під час засідання 5 липня виконавчий комітет Львівської міської ради погодив ескізний проект реконструкції вул. Шевченка. Одну з магістральних вулиць Львова почнуть реконструйовувати цього року, але основний об'єм робіт виконають уже у 2020-му.

Як інформував ZAXID.NET, після реконструкції кількість смуг руху на вул. Шевченка буде змінюватись на різних ділянках. Так, від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого їх буде дві; від вул. Ярослава Мудрого до вул. Єрошенка – три, з яких одна буде для громадського транспорту у напрямку центру. На ділянці від вул. В. Єрошенка до вул. Залізничної буде чотири смуги руху, дві з яких виключно для громадського транспорту в обидві сторони.

Під час реконструкції на вул. Шевченка мають облаштувати тротуари з обох сторін не вужчі 2,25 м. В обидві сторони руху на вулиці облаштують велоінфраструктуру – переважно велосипедні доріжки. Важливо, що на вул. Шевченка з’явиться чимало місць для паркування, при цьому найбільше їх буде ближче до центру.

Дорогу на вул. Шевченка замостять бруківкою від вул. Єрошенка до центру, а вище вул. Єрошенка облаштують асфальтобетонне покриття. Водночас паркомісця будуть замощені грубоколотим каменем або бруківкою.

Ескізний проект реконструкції вул. Шевченка

Під час реконструкції вулиці доведеться зрізати близько 120 дерев, але замість них висадять 160 нових.

Зазначимо, що реконструкцію вул. Шевченка планують розпочати цього року – зокрема, виконати роботи на перехресті з вул. Левандівською. Основні роботи з реконструкції цієї вулиці будуть виконувати уже у 2020 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук