Львівська мерія вперше наклала штрафи на перевізників за невиїзд на маршрути

Штрафи виписали на чотирьох перевізників

СуспільствоКатерина Родак, 30 листопада 201834125

Управління транспорту Львівської міськради наклало перші штрафи на чотирьох львівських перевізників за невипуск автобусів на маршрут. Про це ZAXID.NET повідомив начальник управління транспорту Олег Партика.

За словами Партики, за невипуск достатньої кількості автобусів на маршрути на кожного з перевізників АТП-1, «Міра і К»,«Фіакр-Львів», АТП-14630 наклали штраф у розмірі 3400 грн (200 неоподаткованих мінімумів). Партика додав, що мова йде про невипуск 2-3 автобусів, однак не уточнив, про які саме маршрути йде мова. Ці порушення були зафіксовані протягом листопада.

Зазначимо, що це перші штрафи, які наклали на перевізників за умовами нових договорів. Окрім невиїзду на маршрути, їх можуть також штрафувати за недотримання графіку, скарги пасажирів та неналежний стан автобусів. Однак за ці порушення штрафи менші - 1700 грн (100 неоподаткованих мінімумів).

У роботі ще одного приватного перевізника - «Успіх БМ» порушень не виявили.

30 листопада перевізникам відправили акти про порушення на ознайомлення, найближчим часом вони мають сплатити штрафи.

Нагадаємо, що 26 жовтня у Львові відбувся конкурс на міські перевезення, за результатами якого з перевізниками уклали нові договори. У новому договорі, з-поміж іншого, передбачений «звичайний» (автобуси мають їздити за графіком і зупинятися лише на офіційно затверджених зупинках) режим роботи автобусів, а не режим «маршрутне таксі» (дозволяє посадку і висадку пасажирів на вимогу, тобто не на зупинках). На 12 маршрутів не подався жоден перевізник, пізніше на 8 з них мерія уклала тимчасові договори з перевізниками, а ще 4 планує змінити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук