Львівська мерія збільшила одноразову матеріальну допомогу до ₴2 тис.

СуспільствоІ.Р., 22 квітня 20160

Виконавчий комітет Львівської міськради збільшив максимальний розмір одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста до 2 тис. грн. 

Під час засідання у п’ятницю, 22 квітня, члени виконкому внесли зміни до положення про надання одноразової матеріальної допомоги для мешканців Львова. Раніше положення дозволяло надати мешканцю допомогу, яка не перевищувала мінімальну заробітну плату – 1378 грн. Тепер же виконком вирішив підняти максимальну суму матеріальної допомоги до 2 тис. грн.

Разом з тим, положення передбачає, що в окремих випадках львів’яни можуть отримати більшу суму допомоги. Раніше для цього потрібні були погодження міського голови Львова або депутатської комісії гуманітарної політики та комісії фінансів та планування бюджету. Тепер же виконком виключив бюджетну комісію з переліку тих, хто погоджує надання великих сум матеріальної допомоги.

Зазначимо, що згідно з положенням, львів’яни можуть отримати матеріальну допомогу, якщо подадуть заяву до управління соціального захисту за місцем реєстрації. До заяви слід додати копію паспорту, ідентифікаційного номера, довідку з місця проживання про склад сім’ї, довідку про доходи членів сім’ї за попередні шість місяців та акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук