Хворий на ДЦП львів'янин на візку мріє про звичайний виїзд в центр міста

38-річний Роман Шура збирає гроші на акумулятори для візка

Головні новини Львова 13.04Оксана Сенишин, 13 квітня 2016, 15:32 703 0

38-річний «візочник» Роман Шура з діагнозом ДЦП вже 16 років мешкає в геріатричному пансіонаті. Його мама рано померла від цукрового діабету, батькові згодом стало заважко доглядати сина. Хлопець дає собі раду сам: певний час навіть поповнював людям в центрі міста мобільні рахунки.

«Це моя радість. Це єдина робота, яку я ще можу виконувати. І дякую Богу за неї!» ― розповів Роман Шура.

Проте є проблема: акумулятори для інвалідного візка слабенькі, до центру не довезуть. А він би хотів і далі працювати. Для нього найважливіше ― бути потрібним людям.

«Два чи три роки тому я навіть думав зробити собі смерть. Тому що вважав, що не приношу нікому своїм життям ніякої користі», ― поділився болем Роман.

Допомогти Роману можна легко. Для цього потрібно зібрати лише 44 тис. грн на акумулятори для візка. Адже робота для хлопця ― це ще й додаткові 30 грн на день і маленькі радощі життя, які для багатьох просто будні.

«Я люблю смажену курочку. Я взагалі люблю добре поїсти, то по мені видно (сміється). Люблю поїхати в кінотеатр, подивитися фільм. Кілька разів був навіть в Оперному театрі», ― зізнався Роман.

Кошти для допомоги Романові можна перерахувати на рахунок ПриватБанку 4149497860078023 (Роман Шура).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук