Львівська міськрада вдруге прийняла ухвалу про примусовий демонтаж літніх терас кафе

Першу ухвалу львівські ресторатори скасували через суд

СуспільствоІрина Рєвунова, 15 вересня 201614101
Перший літній майданчик без рішення суду демонтували на вул. Братів Рогатинців

Львівська міська рада 15 вересня повторно прийняла ухвалу про спрощення процедури демонтажу літніх майданчиків, яку раніше скасував суд. За проголосували 52 депутати.

Нагадаємо, відома ресторанна мережа !Fest через суд скасувала в кінці червня першу ухвалу міськради про спрощення процедури демонтажу літніх майданчиків. Причиною скасування стало те, що суд визнав ухвалу регуляторним актом, який мав б бути опублікований у комунальній газеті «Ратуша», а міськрада цього не зробила.

Відтак, депутати вирішили поновити скасовану судом ухвалу і під час сесії 15 вересня прийняли її знову. Тепер, аби суд знову не скасував ухвалу, її таки опублікують у газеті «Ратуша». Разом з тим, поки що текст документу відсутній на офіційному порталі депутатів.

Вперше депутати міськради спростили процедуру демонтажу незаконних літніх майданчиків у квітні. Якщо раніше для того, щоб райадміністрація знесла майданчик, спершу потрібно було дочекатися рішення суду (а це могло тривати по кілька місяців), то після рішення депутатів це вже не було необхідним. Власникам незаконних літніх майданчиків надавали тиждень на їх добровільний демонтаж, а якщо впродовж цього часу вони не виконують вимог районних адміністрацій, то міськрада мала право демонтувати самостійно літні майданчики. Завдяки цьому у Львові демонтували шість нелегальних літніх майданчиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук