Львівська міськрада відсудила в орендарів приміщення колишнього кінотеатру в центрі міста

ЕкономікаО.Г., 30 березня 20169680

Вищий господарський суд України відхилив касаційну скаргу ТОВ «КВЦД «Кассандра» і тим самим розірвав договір оренди приміщення кінотеатру ім. Лесі Українки, що на площі Міцкевича 6/7 у Львові,  та зобов’язав орендаря повернути приміщення місту.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», відповідна постанова суду датована 21 березня 2016 року.

ТОВ «Кіновідеомистецький центр дозвілля «Кассандра» був орендарем комплексу на площі Міцкевича з 2001 року. Комплекс включав у себе приміщення кінотеатру ім. Лесі Українки, а також обладнання (проектор, розподілювач, випрямлювач, підсилювач звуку).

Згідно з договором, орендар був зобов’язаний використовувати приміщення для демонстрації кінофільмів та концертно-видовищної діяльності. Передавати в суборенду можна було лише за погодженням з міським управлінням комунальної власності та лише частину приміщення. Натомість, фірма, отримавши відмови міськради щодо суборенди, все одно такі договори уклала.

У жовтні 2014 року перевірка приміщення показала, що його використовує фізична особа-підприємець з Івано-Франківська для магазину ювелірних виробів. У липні 2015 року у колишньому кінотеатрі вже торгували взуттям.

Більше того, в ході перевірки комісія помітила, що приміщення комплексу не відповідають технічній документації. Три з них були об’єднані в одне, у іншому навпаки з’явились дві перегородки, які сформували окремі кімнати. Також збільшилась довжина стіни, з 2,7 м до 6,25 м, у якій розташовували дверний перехід  з приміщення назовні і у внутрішній дворик будівлі. У цій же кімнаті перемістили антресоль.

Відтак, управління комунальної власності ЛМР у судовому порядку вирішило розірвати договір оренди та зобов’язати фірму повернути винайнятий комплекс.

Як суд першої інстанції так і апеляційний позовні вимоги задоволили. А Вищий господарський суд залишив їх без змін.

Сьогодні одноосібним власником ТОВ «КВЦД «Кассандра» є Василь Потапенко. Він також також контролює ТОВ «Живоцвіт», яке ділить з Ярославом Портухаєм. Останній є сином Богдана Портухая, який провадив бізнес з колишнім керівником «Кассандри», екс-секретарем ЛМР Василем Павлюком (ВО «Свобода»). 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук