Львівська міськрада впорядкувала доступ громадськості на засідання сесій

Доступ львів’ян на засіданнях буде обмежений кількістю вільних стільців

СуспільствоІ.Р., 2 березня 20173610

Львівська міськрада змінила правила доступу мешканців на засіданні сесії. Відтепер кількість присутніх на засіданнях представників громадськості буде обмежена кількістю стільців у відповідному секторі сесійної зали. За відповідні зміни до регламенту ради під час засідання сесії у п’ятницю, 2 березня, проголосували 46 депутатів.

Раніше не допустити на засідання сесії могли лише тих, хто відмовлявся показати документи. Тепер кількість присутніх на засіданні громадян буде чітко обмежена – не більше, ніж кількість стільців у секторі для громадськості в сесійній залі. Усіх, кому не вистачило стільців, на засідання не пускатимуть.

При цьому першочергове право на місце в сесійній залі мають ті мешканці, які записалися на виступ під час засідання, а також львів’яни, яких безпосередньо стосуються проекти ухвал (наприклад, може прийти на сесію мешканець, який претендує на одержання земельної ділянки).

Львів’яни, які бажають виступити на засіданні сесії, мають записатися на виступ в управлінні «Секретаріат ради» не пізніше, ніж за дві доби до засідання.

«Це дозволить резервувати місця для мешканців. Такі зміни були проговорені з громадськістю та отримали позитивну реакцію», – сказав під час обговорення проекту ухвали начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Нагадаємо, раніше сесійну залу під час засідань неодноразово захоплювали представники радикальних організацій. 26 січня ЛМР скасувала засідання сесії через небезпеку для депутатів. 27 лютого міськрада вперше провела консультації з мешканцями щодо засідання сесії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук