Львівська облрада дозволила райрадам самостійно закупити шкільні автобуси

Через проблеми з тендерами замість 90 шкільних автобусів закуплять лише 50

ЕкономікаАК, 8 листопада 20164200
Львівська облрада дозволила райрадам самостійно закупити шкільні автобуси
Побоюючись зловживань, депутати Львівської облради чітко визначили кількість нових шкільних автобусів для кожного району області

Депутати Львівської обласної ради розподілили по районах 63,6 млн грн, на які раніше ЛОДА мала централізовано закупити 90 шкільних автобусів для сільських шкіл. Тепер закуплять лише 50 автобусів, але депутати затвердили конкретну кількість автобусів для кожного району і ОТГ.

Депутати підтримали зміни до обласної програми освіти, які передбачають перерозподіл коштів у бюджети районних рад та ОТГ для проведення тендерів з закупівлі шкільних автобусів. Загалом за 52 млн грн державної субвенції та 11 млн грн з обласного бюджету придбають 50 автобусів для школярів.

Щоправда, під час голосування не обійшлося без сюрпризів. Профільний департамент ЛОДА підготував рішення, в якому не було інформації про розподіл коштів між районами та ОТГ. Натомість запропонували, що кошти на власний розсуд розподілить очільник ЛОДА.

«Спочатку нам запропонували «кота в мішку», мовляв, ви проголосуйте за рішення, а згодом голова ЛОДА своїм розпорядженням розділить кошти. Кому і які суми – було відомо лише окремим депутатам, так як перелік не планувався до затвердження в сесійній залі. Нашу фракцію такий ручний розподіл коштів категорично не задовольняє, – заявив депутат від «Самопомочі» Іван Собко. – Ми наполягали на тому, щоб чіткий перелік розподілу коштів між усіма районами та ОТГ був прописаний додатком до рішення або чітко озвучений на сесії під стенограму, і нашу пропозицію підтримали».

Відтак, якщо голова ЛОДА дасть розпорядження по розподілу коштів, в якому будуть відмінності від сум, озвучених головою ЛОР на сьогоднішній сесії – це стане підставою для роботи правоохоронних  органів, вважає депутат.

для збільшення - клікніть по табличці

Нагадаємо, ще у травні Львівська облрада підтримала виділення понад 63 млн грн на закупівлю 90 шкільних автобусів. Однак учасники тендеру, який проводив департамент освіти ЛОДА, оскаржили результати в суді, оскільки переможець використовував при складанні автобусів російські комплектуючі. А у жовтні АМКУ взагалі скасував результати тендеру. Тепер сільські школи Львівщини зможуть придбати лише 50 автобусів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук