Львівська облрада просить звільнити колишнього заступника прокурора Львівської області з органів

Депутати Львівської обласної ради з другої спроби прийняли рішення звернутись до президента України Петра Порошенка та генерального прокурора України Віталія Яреми щодо недопущення перебування на посаді в органах прокуратури України Олега Годуєва та колишнього заступника прокурора Львівської області Віктора Вольського.

Рішення підтримали 60 депутатів облради, хоча під час першої спроби голосування за таке звернення його підтримка серед депутатів була недостатньою.

Як йдеться у тексті звернення, воно мотивоване тим, що для подальшого успішного розвитку України і становлення її як європейської держави, необхідно провести докорінне очищення влади й правоохоронних органів від поплічників Януковича, корупціонерів та українофобів.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, разом з громадою Львівщини сильно обурені призначенням одіозного, скомпрометованого під час подій грудня 2013 року – лютого 2014 року заступника прокурора Львівської області Годуєва Олега Олексійовича першим заступником начальника управління внутрішньої безпеки та захисту працівників Генеральної прокуратури України. Таке призначення відбулося відповідно до наказу генерального прокурора Віталія Яреми від 1 липня 2014 року.

«Саме ця службова особа органів прокуратури у ранзі заступника прокурора Львівської області особисто контролювала відкриття кримінальних і адміністративних проваджень проти активістів Майдану та автомайданівців. Саме цей одіозний назначенець, як вірний слуга злочинця Пшонки, відзначився рекордним за часи існування прокуратури в Україні оскарженням рішень місцевих рад Львівщини, котрі висловлювали звернення на підтримку Євромайдану та засуджували дії Януковича і його кривавих поплічників», – зазначено в тексті звернення.

Депутати вимагають у президента вжити всіх заходів, щоб Годуєв та інші одіозні службові особи органів прокуратури були назавжди звільнені із займаних посад. А до генерального прокурора України депутати звернулись із вимогою виправити допущену помилку та провести вичерпне службове розслідування щодо дій Олега Годуєва як посадової особи органів прокуратури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук