Львівська облрада виділила ₴282 млн на програму ремонту доріг

Перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2016 році, має з'явитися упродовж місяця

СуспільствоН.Т., 15 березня 20168640

Львівська обласна рада прийняла програму розвитку дорожньої інфраструктури, на яку у 2016 році виділять 282,5 мільйони гривень. За таке рішення після довгого обговорення під час сесії облради 15 березня проголосували 67 депутатів.

У програмі передбачено, що 5 млн гривень витратять на освітлення пішохідних переходів; 163,7 млн гривень витратять на будівництво та ремонт доріг загального користування; 100 млн гривень на ремонт доріг комунальної власності і ще 13,7 млн гривень складатиме резервний фонд дорожньої інфраструктури.

Фракція «Самопомочі» закликала депутатів перенести розгляд цього питання, оскільки у самій програмі не визначений перелік доріг.

Окрім того депутати пропонували, аби цей перелік формували самі депутати в сесійному залі, а не профільна комісія облради на основі пропозицій департаменту дорожньої інфраструктури ЛОДА.

«Відсутній прозорий механізм вибору доріг для ремонту, – пояснила рішення фракції «Самопомочі» не голосувати за програму депутат Львівської облради і член депутатської комісії з питань дорожного господарства Тетяна Письменна. – Цей перелік департамент ЛОДА подаватиме на профільну комісію. І 13 членів комісії будуть визначати, які саме дороги ремонтувати. Оскільки у комісії більшість депутатів із фракції «Солідарність» ці гроші будуть розподілятися у ручному режимі. Це дуже великі гроші – 280 млн грн – і тому всі депутати ЛОР мають брати участь у визначенні пріоритетів у ремонті доріг».

Втім, ці пропозиції не отримали необхідної кількості голосів і після довгого обговорення облрада таки прийняла цю програму.

Перелік доріг, які відремонтують у 2016 році, мають сформувати впродовж наступних двох-чотирьох тижнів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук