«Львівська залізниця» влаштувала ярмарок вакансій просто на головному вокзалі

Залізничникам обіцяють зарплату від 2500 грн

Головні новини Львова 25.07Віталій Кубліков, 25 липня 2016, 16:55 2083 0

25 липня регіональна філія «Львівської залізниці» влаштувала День відкритих дверей. Усі охочі могли дізнатися про актуальні вакансії на підприємствах магістралі та особисто поспілкуватися із залізничниками.

Токарі, монтери колії, слюсарі, електрики та інші фахівці робітничих професій. У «гарячому» списку понад два десятки актуальних вакансій, які треба ще на вчора. Виною ― плинність кадрів.

«Менше 2,5 тисяч не буде. То саме менше, починаючи від прибиральниці. А такі професії як електромонтери, то в людини буде гідна достойна зарплата більше 3 тисяч», ― каже заступник начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Степан Когут.

Пропонують чимало вакансій для людей із залізничною освітою, так би мовити, вузького профілю.

Василина зацікавилась посадою чергової станції. Вона ще навчається, але роботу за спеціальністю шукає вже.

«Так як ми молоді спеціалісти, хочемо щось змінити, вкласти своє у залізницю. Тому будемо пробувати піднімати», ― говорить студентка Василина.

Якщо театр починається із вішака, то залізниця з вокзалу. Такий день відкритих дверей на режимному об'єкті влаштували вперше. Тепер будуть аналізувати чи збігаються інтереси їх як працедавця і тих, хто шукає роботу.

«Ми дякуємо людям, що знайшли можливість, за їхню цікавість, будемо аналізувати анкети і зв'язуватися і запрошувати до керівників структурних підрозділів на співбесіди», ― розповіла начальник відділу добору персоналу ПАТ «Укрзалізниця» Наталя Запорожець.

Вже із серпня залізничникам обіцяють підвищення зарплатні на чверть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук