Львівське АТП-1 поповнилось п’ятьма новими автобусами «Електрон»

Львівський комунальний транспорт охоплює до 80% перевезень в місті

Головні новини Львова 21.11Ірина Панчишин, 21 листопада 2018, 18:48 2114 0

Львівське комунальне АТП-1 отримало перших п’ять нових автобусів «Електрон». Зараз машини готують до виїзду, а водії призвичаюються до техніки. Цей транспорт місто придбало на умовах фінансового лізингу з «Укргазбанком».

Підприємство «Електронтранс» удосконалило нові автобуси, втім, для ока пасажира ці зміни не помітні. А от водії відчуватимуть більшу маневреність, бо «Електрони» обладнали незалежною підвіскою. По місту вони споживатимуть 38 літрів пального на 100 км.

«В нас ще є така суттєва перевага, враховуючи стан наших вулиць, в нас вищий кліренс. Це від дороги до найнижчої деталі крім колеса», – розповів комерційний директор підприємства «Електронтранс» Володимир Будзан.

До кінця року АТП отримає ще 45 «Електронів» і 22 МАЗи ‒ їх місто придбало у лізинг. З понеділка новими машинами підсилять 29 маршрут.

фото прес-служби ЛМР

«Це маршрут, на якому їздять малі орендовані машини, вони досить часто ламаються, виходять з ладу. Пускаємо зараз великі машини на Винники ‒ Лисиничі-Тракт Глинянський», – додав директор АТП №1 Орест Хамула.

Далі місто доукомплектує 45-й маршрут, пізніше візьметься за напрямок на Рясне. Нині комунальний транспорт охоплює до 80 відсотків перевезень.

«Автобусний транспорт зараз приблизно охоплює приблизно 50% перевезень по місту. А з утриманням 150 додаткових автобусів цей рівень збільшиться приблизно до 60-70%», – сказав заступник директора житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Наступного року Львів планує закупити ще 100 автобусів, 10 трамваїв і 50 тролейбусів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук